Upravit stránku

S čím vám rádi pomůžeme

Ať už plánujete rekonstrukci prodejny, nebo ji chcete jen zmodernizovat, vytvoříme vám unikátní grafický návrh prodejny, kompletně zajistíme moderní technické vybavení, smontujeme vše, co bude třeba a navíc vás zásobíme veškerým spotřebním zbožím.

Stroje vám opravíme
v záruce i po ní.

Stroje opravíme v záruce I po ní. Náš špičkový servisní tým za vámi přijede kdykoliv a kamkoliv po celé ČR. Pomůže s drobnými i závažnými poruchami v provozu. Díky vlastnímu skladu náhradních dílů značek Efa, Maja, Trief, Kolbe, Convotherm, Eloma aj. navíc opravy zvládneme lusknutím prstu.

Nabrousíme kutrové nože
i řezné složení.

Nabrousíme kutrové nože i řezné složení. Kutrové nože brousíme na profesionální brusce KNECHT S20 a řezné složení na vodou chlazené brusce Dick KL-205. Perfektní ostrosti a dlouhé životnosti nožů dosahujeme díky moderním technologiím a zkušenostem zručných brusičů.

Vaši prodejnu vybavíme
od AS do Z.

Ať už plánujete rekonstrukci prodejny, nebo ji chcete jen zmodernizovat, vytvoříme vám unikátní grafický návrh prodejny, kompletně zajistíme moderní technické vybavení, smontujeme vše, co bude třeba a navíc vás zásobíme veškerým spotřebním zbožím.